Категорії
Фільтр

Виробники:

Іграшкова зброя

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
Автомат
Виробник «Шантоу Мікс»...
0.00грн.
Большой набор с кейсом
Виробник « DREAM MAKERS ». Такому арсеналу шпигунських пристроїв позаздрив би сам Джеймс Бонд. За допомогою цього набору Ви зможете вести спостереження в темряві (а значить , завжди будете в курсі всіх подій і таємниць ) , передавати таємні повідомлення без страху , що їх розсекретять , а детектор р..
0.00грн.
Большой набор. Телезонд
Виробник «DREAM MAKERS». Для прослуховування і спостереження за об'єктом необхідно надіти навушники, направити прилад на джерело звуку, відрегулювати його для чіткого прийому. А детектор руху надійно захистить ваше майно. Комплект: Клоп дальньої дії, детектор руху, телескоп / мікроскоп, ліхтарик. Ви..
0.00грн.
Винчестер 8-зарядный, металлический
Виробник «YEUK TAT». Металевий корпус, пластиковий приклад і стовбур. Рекомендований вік: 8 +. Упаковка: на блістері. Товар сертифікований...
0.00грн.
Винчестер 8-зарядный, пластиковый
Виробник «YEUK TAT». Пластиковий корпус. Рекомендований вік: 8 +. Упаковка: на блістері. Товар сертифікований...
0.00грн.
Игровой набор "Мегобинокль" серии Суперагент
Виробник «Суперагент». Шпигунський бінокль з 4-разового збільшенням дозволяє розглянути предмети, що знаходяться далеко від Вас, а за допомогою вбудованого чутливого пристрою для підслуховування з навушниками можна також і почути все, що відбувається навколо. Даний набір функціонально є аналогом Зву..
0.00грн.
Игровой набор "Мульти-очки шпиона" серии Суперагент
Виробник « Суперагент». Ці дивовижні шпигунські окуляри дозволяють тобі вибрати необхідні інструменти для будь-якої місії . Всі ці шпигунські пристрої взаємозамінні і легко кріпляться на оправу очок. Ти можеш бачити в темряві , чути далекі звуки і навіть бачити , що відбувається позаду тебе ! Тож ви..
0.00грн.
Игровой набор "Охранная система" серии Суперагент
Виробник «Суперагент». Покладіть предмет, який хочете захистити, на платформу підставки. Дістаньте ключ з передньої частини підставки. На стовпчиках по периметру загоряться лампочки і пролунає звуковий сигнал. Це означає, що сигналізація поставлена ​​на охорону. Якщо хто-небудь візьме предмет, то сп..
0.00грн.
Игрушечное оружие "Вихрь" РМ - 10/ 10,5
Виробник «МІСІЯ». Ручний міномет, десятизарядні. Радіус дії до 10,5 метрів. Стріляє пластмасовими кулями (10 шт). Вік: 6 +. Товар сертифікований...
0.00грн.
Игрушечное оружие "Град" РМ - 3 / 8,0
Яскравий тризарядний річний міномет "Град", що стріляє кульками з поролону, обов'язково сподобається вашій дитині. Зарядіть міномет снарядами, потягніть затвор від себе, направте зброю в бік і потягніть затвор на себе. Гра з такою зброєю допоможе дитині в розвитку влучності, спритності, координації ..
0.00грн.
Игрушечное оружие "Торнадо" ПМУ - 2 / 8,0
Виробник «МІСІЯ». Пістолет-кулемет модернізований шестизарядний. Радіус дії до 10,5 метрів. Стріляє м'якими кулями з присосками (6 шт). Вік: 6 +. Товар сертифікований...
0.00грн.
Игрушечное оружие "Шмель" ППМ - 6 / 10,5
Виробник «МІСІЯ». Пістолет-кулемет модернізований шестизарядний. Радіус дії до 10,5 метрів. Стріляє м'якими кулями з присосками (6 шт). Вік: 6 +. Товар сертифікований...
0.00грн.